Republic Bulgaria, Region Simitli
Български (България)
Начало Проекти на документи
Проекти на документи
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
41 Проект на П Р А В И Л Н И К А ДЕЙНОСТТА НА ОБЩИНСКО СОЦИАЛНО ПРЕДПРИЯТИЕ Friday, 09 July 2021
42 Приемане Програма за развитие на туризма на територията на Община Симитли за 2021 – 2023 г. Monday, 21 June 2021
43 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2021г. на Община Симитли Friday, 11 June 2021
44 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2021г. на Община Симитли Wednesday, 02 June 2021
45 О Т Ч Е Т ЗА ДЕЙНОСТТА НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ – СИМИТЛИ И НЕГОВИТЕ КОМИСИИ ЗА ПЕРИОДА 01.12.2020г.- 31.05.2021г. Monday, 31 May 2021
46 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2021г. на Община Симитли Friday, 23 April 2021
47 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2021г. на Община Симитли . Friday, 19 March 2021
48 ОБЩИНСКА ПРОГРАМА ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО Wednesday, 17 March 2021
49 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2021г. на Община Симитли Tuesday, 09 February 2021
50 Проект на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2020г. на Община Симитли Friday, 15 January 2021
 
Page 5 of 16