Republic Bulgaria, Region Simitli
Български (България)
Начало Проекти на документи
Проекти на документи
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
21 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли" Thursday, 10 November 2022
22 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли" Tuesday, 18 October 2022
23 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли" Monday, 26 September 2022
24 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли" Monday, 19 September 2022
25 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли Thursday, 25 August 2022
26 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли Wednesday, 13 July 2022
27 Приемане на Програма за опазване на околната среда на Община Симитли за периода 2021 - 2027г. и неразделните към нея "Програма за опазване, устойчиво ползване и възстановяване на почвите за периода 2020 - 2030г. и Раздел "Лечебни растения" Friday, 01 July 2022
28 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли Tuesday, 31 May 2022
29 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли Friday, 06 May 2022
30 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2022г. на Община Симитли Friday, 15 April 2022
 
Page 3 of 17