Republic Bulgaria, Region Simitli
Български (България)
Начало Проекти на документи
Проекти на документи
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
11 Съобщение Thursday, 11 May 2023
12 Съобщение Friday, 28 April 2023
13 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2023г. на Община Симитли Friday, 21 April 2023
14 Проект за изменение на Наредбата за определянето и администрирането на местните такси и цени на услуги на територията на община Симитли Tuesday, 11 April 2023
15 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2023г. на Община Симитли Friday, 10 March 2023
16 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2023г. на Община Симитли" Friday, 24 February 2023
17 Приема изменения и допълнения в "Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2023г. на Община Симитли" Tuesday, 24 January 2023
18 Приемане на изменения и допълнения в Програма за управление и разпореждане с имоти общинска собственост за 2023г. на Община Симитли Friday, 16 December 2022
19 Програма за управление и разпореждане с имоти, общинска собственост, за 2023г. Monday, 05 December 2022
20 Приемане на Общинска програма за овладяване на популацията на безстопанствените кучета за периода 2023 -2025 година Friday, 18 November 2022
 
Page 2 of 17