Republic Bulgaria, Region Simitli
Български (България)
Начало Обяви
Notes
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
511 Отваряне и оповестяване на предлаганите цени от участниците, по ОП с предмет: “Изграждане на спортно-развлекателен атракцион Симитли” Thursday, 24 April 2014
512 НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ “ДА ИЗЧИСТИМ БЪЛГАРИЯ ЗА ЕДИН ДЕН” 26.04.2014 ГОД. Tuesday, 15 April 2014
513 Отваряне и оповестяване на предлагани цени по ОП “Благоустрояване на улици на територията на община Симитли” Tuesday, 25 March 2014
514 Отваряне и оповестяване на предлагани цени по ОП „Обучение на служителите в община Симитли за по-добро административно обслужване” Thursday, 27 February 2014
515 Отваряне и оповестяване на предлаганите цени по ОП "Разширение и реконструкция на спортен комплекс Септември, гр. Симитли" Tuesday, 18 February 2014
516 Бюджед 2014 Thursday, 06 February 2014
517 Отваряне и оповестяване на предлаганите цени от участниците по ОП по проект “Консултантски услуги по управление и отчетане на проект: “Подобряване на инфраструктурата за спорт и отдих на община Симитли” Tuesday, 17 December 2013
518 Заповед - Сметосъбиране Tuesday, 29 October 2013
519 информация за еднократната финансова помощ Friday, 05 April 2013
520 Интервю с кандидати - "Грижа в дома" Tuesday, 02 April 2013
 
Page 52 of 54