Република България, Област Благоевград
English (United Kingdom)
Начало Парламентарни избори 2021 - 46 НС ИЗБИРАТЕЛЕН СПИСЪК НАСЕЛЕНО МЯСТО С.РАКИТНА СЕКЦИЯ № 023

ИЗБИРАТЕЛЕН СПИСЪК НАСЕЛЕНО МЯСТО С.РАКИТНА СЕКЦИЯ № 023

ИЗБИРАТЕЛЕН СПИСЪК

 

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за произвеждане на избори за народни представители

на 4 април 2021 г.

(по чл. 42, ал. 1 от Изборния кодекс)

ИЗБОРЕН РАЙОН № 01 - БЛАГОЕВГРАДСКИ

ОБЩИНА СИМИТЛИ

НАСЕЛЕНО МЯСТО С.РАКИТНА Кметство СЕКЦИЯ № 023

адрес на избирателната секция с. Ракитна

----------------------------------------------------

СОБСТВЕНО, БАЩИНО И ФАМИЛНО ИМЕ НА ИЗБИРАТЕЛЯ

----------------------------------------------------

АДРИАНА ПЕТРОВА ТОМАНОВА-СТУПКА

АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИЧКОВ АНГЕЛОВ

АЛЕКСАНДЪР ИЛИЕВ ГЪЛЪБОВ

АЛЕКСАНДЪР ИЛИЕВ ДИМИТРОВ

АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ ТАЧЕВ

АНГЕЛИНА КОСТАДИНОВА ЧИКАЛОВА

АНДОН ГЕОРГИЕВ ТАЧОВ

АСЕН КОСТАДИНОВ АНДРЕЕВ

АСЕН ЛАЗАРОВ УЗУНСКИ

БОЖИДАР ДАНЧОВ ХРИСТОВ

БОЖИН ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ

ВАСИЛ ХРИСТОВ ТОДОРОВ

ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ ТАЧОВ

ГЕОРГИ АСЕНОВ ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИ НИКОЛОВ ЯНЕВ

ГРОЗДЕНА ЛАЗАРОВА ГРИГОРОВА

ДАНЧО БОЖИНОВ ХРИСТОВ

ДЕСИСЛАВА ХРИСТОВА ТОДОРОВА

ДИЛЯНА ИЛИЕВА БАЧЕВА

ДИМИТРИНКА ДОНЧОВА ТАЧОВА

ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ СТОЯНОВ

ДИМИТЪР ВЛАДИМИРОВ МАРИНЧЕВ

ДИМИТЪР МИХАЙЛОВ ИЛЧОВ

ДИМИТЪР ТОДОРОВ ЛУЛЕЙСКИ

ЕЛЕНА АСЕНОВА АНДРЕЕВА

ЗАПРЕНА БЛАГОВА СЕРАФИМОВА

ЗЛАТАН КОСТАДИНОВ КОСТОВ

ИВАН МИХАЙЛОВ ЛУЛЕЙСКИ

ИВАНКА АНАСТАСОВА ТРЕНКОВА

ИЛИНКА АЛЕКСАНДРОВА ТОМАНОВА

ИЛИНКА ЕФТИМОВА КОСТОВА

ИЛИНКА КРУМОВА ЦРЪНГАЛОВА

КАЛИНА ИВАНОВА КОСТАДИНОВА

КАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА ЛУЛЕЙСКА

КОСТАДИН ВЛАДИМИРОВ АНДРЕЕВ

КРАСИМИР ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

КРЪСТЬО ГЕОРГИЕВ ТАЧОВ

ЛАТИНКА АЛЕКСАНДРОВА ИЛЧОВА

ЛИЛЯНА ХРИСТОВА ГРИГОРОВА

ЛЮБЕН БЛАГОВ ЛАЛЕВ

ЛЮБЕН БОРИСОВ МАРИНЧЕВ

МАЛИНА ВАСИЛЕВА ЧИКАЛОВА

МАРИЙКА БЛАГОВА АНГЕЛОВА

МАРИКА СТОЙНЕВА МАРИНЧЕВА

МАРИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА

МАЯ ГЕОРГИЕВА МАНУШКИНА

МИТРА СТОЙНЕВА АНДРЕЕВА

МИХАЕЛА ВАЛЕРИЕВА ЛУЛЕЙСКА

НИКОЛА ПЕТРОВ ЧИКАЛОВ

НИКОЛАЙ ВЕЛИЧКОВ ТРЕНДАФИЛОВ

НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ СТОЯНОВ

ПЕТРА КИРИЛОВА КОСТОВА

ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ ТОМАНОВ

ПЕТЪР КОСТАДИНОВ АНДРЕЕВ

ПЕТЯ ИВАНОВА ЯНЕВА

РАЙНА ВЕЛИЧКОВА АНГЕЛОВА

РАЙНА ЗЛАТКОВА АНДРЕЕВА

РАЙНА НАЙДЕНОВА КОСТОВА

РАЛИЦА ПЕТРОВА ЕЛИНГ

РОСИЦА КОСТАДИНОВА ТАЧОВА

СВЕТЛА СМИЛЕНОВА АВРАМОВА

СЛАВКА ЛАЗАРОВА ТОДОРОВА

СНЕЖАНА АЛЕКСАНДРОВА АНГЕЛОВА

СНЕЖАНА НИКОЛОВА СТОЯНОВА

СПАСКА КИТАНОВА АНГЕЛОВА

СТЕФАН БОРИСОВ МАРИНЧЕВ

СТЕФАН ДИМИТРОВ ИЛЧОВ

СТЕФАН ПЕТРОВ ЧИКАЛОВ

СТЕФАН СЛАВЧОВ КОСТОВ

СТЕФКА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА

СТЕФКА ИВАНОВА ПЕЛТЕШКА

СТОЯ НИКОЛОВА ИВАНОВА

СТОЯН АЛЕКСАНДРОВ АНГЕЛОВ

ТАНЯ ПЕТРОВА АПОСТОЛОВА

ХРИСТИНА РАЙНОВА ТАЧОВА

ХРИСТО ЙОСИФОВ ТОДОРОВ

ЯНИЦА СТЕФАНОВА ЧИКАЛОВА

ЯНКА ГЕОРГИЕВА ТРЕНДАФИЛОВА